04
Śr, Sie
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Siła Wyższa 2012/10/15 10:12 #1






Od września możemy oglądać nowy serial który był kręcony w Krośnie. Na stronie TVP pojawiła się informacja że to Krosno na Śląsku :(

Wstawiam krótką wzmiankę z Polityki, serial dostał 3 gwiazdki.




Jeśli ktoś przegapił pierwsze odcinki - link do online

www.tvp.pl/vod/seriale/komediowe/sila-wyzsza/wideo/odc1/8218013
Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:

Siła Wyższa 2012/10/15 10:18 #2

Anna Dereszowska o roli w serialu „Siła wyższa"

Prawda? Nie ma takiej.

Siła Wyższa 2012/10/15 10:29 #3

Ekipa serialu:


Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Reżyser II: Katarzyna Dominiak, Aleksander Gawek, Agnieszka Kamela
Casting (reżyseria obsady): Ewa Andrzejewska
Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk
Zdjęcia: Marek Traskowski
Operator kamery: Tomasz Sobański, Ryszard Żuchowski
Asystent operatora obrazu: Marcin Grudzień, Marcin Myśliwski
Operator CCU: Jacek Kozłowski
Operator Steadicam: Marcin Guzak
Oświetlenie: Maciej Garwoliński (mistrz), Jerzy Grzywacz, Tomasz Górecki
Wózkarz: Janusz Kopiowski, Marek Kopiowski, Maciej Konopczyński, Jarosław Bajer
Krany kamerowe: Marcin Guzak, Dominik Nowakowski
Obsługa agregatu: Łukasz Staniszewski
Sprzęt: ATM Grupa S.A. (zdjęciowy)
Digitalizacja: Krzysztof Korybut-Daszkiewicz
Korekta barwna: Łukasz Wiśniewski, Paweł Trol
Scenografia: Katarzyna Filimoniuk, Jacek Mocny
Scenograf II: Karolina Sawicka
Dekoracja wnętrz: Katarzyna Filimoniuk, Joanna Anastazja Wójcik
Rekwizyty: Bogdan Piotrowski, Krzysztof Białas
Pomoc rekwizytorska: Dariusz Małetka
Kierownictwo budowy dekoracji: Ryszard Idzik
Kostiumy: Małgorzata Obłoza
Współpraca kostiumograficzna: Elżbieta Ciszewska, Ewa Gronowska, Jolanta Wieczorek
Muzyka: Bartosz Chajdecki
Wykonanie muzyki: B.A.Ch Film Ensamble, B.A.Ch Film Voices, Michał Woźniak (fortepian), Jakub Mietła (akordeon), Maciej Mąka (gitara), Paweł Solecki (instrumenty etniczne)
Dyrygent: Bartosz Chajdecki
Kopista muzyki: Urszula Kwaśnicka-Chajdecka
Konsultacja muzyczna: Małgorzata Przedpełska-Bieniek
Współpraca-konsultacja muzyczna: Karol Mańkowski
Realizacja nagrań: Michał Woźniak
Montaż muzyki: Studio Sonoria
Dźwięk: Wiesław Znyk, Marcin Kijo
Asystent operatora dźwięku: Krzysztof Bogucki, Łukasz Banach, Konrad Serowiecki
Efekty synchroniczne: Urszula Bylica, Jarosław Kędzierski
Montaż dialogów: Magdalena Szymczyk
Montaż: Marek Król
Montaż II: Paweł Potocki, Sebastian Korwin-Kulesza, Przemysław Lisak
Montaż on-line: Krzysztof Korybut-Daszkiewicz
Charakteryzacja: Elena Małecka
Współpraca charakteryzatorska: Małgorzata Głodowska, Ewa Jarosz, Dorota Seweryńska
Make-up bus: Movie Factory
Czołówka: Andrzej Wąsik, Agnieszka Kowalska
Grafika komputerowa: Dariusz Ksionek
Fotosy: Krzysztof Wellman
Public relations: Marta Starz-Lipecka
Konsultacja: Szymon Jabłoński (ds. buddyjskich), Andrzej Krużycki (ds. kościelnych), Tomasz Pawlik (ds. kościelnych), Paweł Stachowiak (ds. pojazdów)
Koordynacja kaskaderska: Robert Brzeziński
Ewolucje kaskaderskie: Grzegorz Jurek, Krzysztof Mika
Efekty pirotechniczne: Janusz Bykowski, Michał Wićko
Tresura: Beata Krzemińska
Catering: Kelian Aneta Kielak
Transport: Paweł Gottlid, Roman Milczarek, Jerzy Sieczko, Marian Wolski
Kierownictwo produkcji: Joanna Pindelska
Kierownictwo produkcji II: Beata Cybula, Krzysztof Mrowiec
Współpraca produkcyjna: Beata Barańska, Joanna Fluks-Yilmaz
Kierownictwo planu: Michał Przybysz, Sebastian Żakowski
Dyżurny planu: Marcin Wąsowski, Arkadiusz Barański
Sekretariat planu: Anna Więcek
Administracja: Elżbieta Gawarska, Ewa Kowalik, Iwona Bokun
Producent: Maciej Strzembosz, Dorota Hawliczek, Hanna Probulska-Dzisiów (TVP), Wojciech Jędrkiewicz (TVP)
Produkcja wykonawcza: Studio A
Produkcja: Telewizja Polska - Agencja Filmowa (dla Programu 1)
Obsada aktorska: Anna Dereszowska (Dorota, siostra siostry Bazylii), Piotr Grabowski (Tomasz Malicki), Piotr Fronczewski (ojciec gwardian Jan), Krzysztof Dracz (mistrz Tashi Ga), Katarzyna Żak (siostra Bazylia), Sławomir Pacek (ojciec Wojciech), Leon Charewicz (ojciec Jerzy), Robert T. Majewski (ojciec Robert), Monika Krzywkowska (Urszula, asystentka mistrza Tashi Ga), Agnieszka Michalska (Aldona), Katarzyna Wajda (Zosia), Karolina Nolbrzak (Jola), Michał Lesień (Adam), Dagmara Bąk (Agata Malicka, córka Tomasza), Marta Mazurek (Ala Malicka, córka Tomasza)

źródło - filmpolski.pl/fp/index.php/1227605
Prawda? Nie ma takiej.
  • Strona:
  • 1