21
Wt, Wrz
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/12/01 12:10 #166

• zare
  • zare Avatar Autor
Ostatnio ma złą passę-ciągle coś przegrywa.
Pokazanie tych zdjęć może oznaczać kolejną przegraną przegranego od kilkudziesięciu lat.

A POKORY BRAK ! 2013/12/01 16:31 #167

• Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
Jakie zdjęcia ma pan Grzegorz ? Ludzie opamiętajcie się !!! Kto to jest Grzegorz , co to za figura !!! On to może !!!

A POKORY BRAK ! 2014/02/14 21:13 #168

• dżek
  • dżek Avatar Autor
Dużo się pisze o wyborach burmistrza , tym razem powinien zostać ktoś kto ma dużo pokory ,bardzo dużo !!! Wydaje mi się że najwyższy czas skończyć z chamstwem !!!! BURMISTRZEM POWINIEN ZOSTAĆ CZŁOWIEK KTÓRY POSZANUJE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW , BEZ WZGLĘDU NA PRZEKONANIA.

A POKORY BRAK ! 2014/02/14 21:44 #169

• Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar Autor
Zgadzam się z Pana wypowiedzią!

A POKORY BRAK ! 2014/02/15 16:41 #170

• Jam
  • Jam Avatar Autor

dżek napisał: Dużo się pisze o wyborach burmistrza , tym razem powinien zostać ktoś kto ma dużo pokory ,bardzo dużo !!! Wydaje mi się że najwyższy czas skończyć z chamstwem !!!! BURMISTRZEM POWINIEN ZOSTAĆ CZŁOWIEK KTÓRY POSZANUJE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW , BEZ WZGLĘDU NA PRZEKONANIA.

Jeżeli mieszkańcy gminy Orneta wybiorą tych samych rządzących , to już będzie po ORNECIE , a szkoda. Trzeba pamiętać że człowiek który kipi nienawiścią do blyżniego , nigdy nie będzie dobrym burmistrzem , radnym i.t.d. im się wydaje że wszyscy są be ,tylko oni cacy !!!

A POKORY BRAK ! 2014/02/15 17:10 #171

• Dżek
  • Dżek Avatar Autor

Jam napisał:

dżek napisał: Dużo się pisze o wyborach burmistrza , tym razem powinien zostać ktoś kto ma dużo pokory ,bardzo dużo !!! Wydaje mi się że najwyższy czas skończyć z chamstwem !!!! BURMISTRZEM POWINIEN ZOSTAĆ CZŁOWIEK KTÓRY POSZANUJE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW , BEZ WZGLĘDU NA PRZEKONANIA.

Jeżeli mieszkańcy gminy Orneta wybiorą tych samych rządzących , to już będzie po ORNECIE , a szkoda. Trzeba pamiętać że człowiek który kipi nienawiścią do blyżniego , nigdy nie będzie dobrym burmistrzem , radnym i.t.d. im się wydaje że wszyscy są be ,tylko oni cacy !!!

Chroń BOŻE Ornetę przed tymi ludżmi !!!

A POKORY BRAK ! 2014/02/17 20:29 #172

• Anonim
  • Anonim Avatar Autor
Smutne to że kadencja obecna tak bardzo podzieliła ludzi w naszym przepięknym mieście...! Potrzebny jest ktoś kto potrafi łączyć , a nie dzielić.

A POKORY BRAK ! 2014/02/19 13:37 #173

• .
  • . Avatar Autor

Anonim napisał: Smutne to że kadencja obecna tak bardzo podzieliła ludzi w naszym przepięknym mieście...! Potrzebny jest ktoś kto potrafi łączyć , a nie dzielić.

.......podzielić to wynikiem jest iloraz......łaczyć.....to wynik jest możliwy przez dodawanie,mnożenie,potęgowanie lub poprostu klej. Kadencja przepięknego miasta to nie to samo co dekadencja ludzka.

A POKORY BRAK ! 2014/02/19 16:16 #174

• Ola.M
  • Ola.M Avatar Autor

Anonim napisał: Smutne to że kadencja obecna tak bardzo podzieliła ludzi w naszym przepięknym mieście...! Potrzebny jest ktoś kto potrafi łączyć , a nie dzielić.

Potrzebna jest silna i mądra KOBIETA ! Pani Haniu U, A może raz jeszcze ?

A POKORY BRAK ! 2014/02/19 16:24 #175

• W.....
  • W..... Avatar Autor

Ola.M napisał:

Potrzebna jest silna i mądra KOBIETA ! Pani Haniu U, A może raz jeszcze ?

Brawo !!!! Też Panią zachęcam.

A POKORY BRAK ! 2014/02/19 18:25 #176

• Mieszkanka Miasta Orneta
  • Mieszkanka Miasta Orneta Avatar Autor
POWIEM WAM KTO POWINIEN KANDYDOWAĆ NA BURMISTRZA.
Jeśli kobieta na burmistrza naszego miasta to TYLKO I WYŁĄCZNIE PANI JOANNA ULEWICZ.
Mądra, młoda i gruntownie wykształcona kobieta, pełna empatii, klasy i taktu, uczciwa, miła, z właściwym i świeżym spojrzeniem na sprawy miasta, potrafiąca zarządzać, mająca doświadczenie w pracy urzędu.
Na miejscu Pani Joanny bardzo mocno rozważyłabym kandydowanie na stanowisko burmistrza.
Wiem, że bardzo duzo osób oddałoby w mieście na Nią swój głos.

A POKORY BRAK ! 2014/02/19 18:45 #177

• Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar Autor
Dobrem w sobie samym by było gdyby kobiety uczestniczyły w wyborach samorządowych.

A POKORY BRAK ! 2014/02/20 07:27 #178

• lola
  • lola Avatar Autor

Mieszkanka Miasta Orneta napisał: POWIEM WAM KTO POWINIEN KANDYDOWAĆ NA BURMISTRZA.
Jeśli kobieta na burmistrza naszego miasta to TYLKO I WYŁĄCZNIE PANI JOANNA ULEWICZ.
Mądra, młoda i gruntownie wykształcona kobieta, pełna empatii, klasy i taktu, uczciwa, miła, z właściwym i świeżym spojrzeniem na sprawy miasta, potrafiąca zarządzać, mająca doświadczenie w pracy urzędu.
Na miejscu Pani Joanny bardzo mocno rozważyłabym kandydowanie na stanowisko burmistrza.

Mam nadzieję , że Pani ULEWICZ nie przestraszy się Ireneusza !!!

A POKORY BRAK ! 2014/02/20 08:09 #179

• a.a.
  • a.a. Avatar Autor

lola napisał:

Mieszkanka Miasta Orneta napisał: POWIEM WAM KTO POWINIEN KANDYDOWAĆ NA BURMISTRZA.

Mam nadzieję , że Pani ULEWICZ nie przestraszy się Ireneusza !!!

a kto się boi "Ireneusza"?

A POKORY BRAK ! 2014/02/20 08:35 #180

• mieszkaniec Dąbrówki
  • mieszkaniec Dąbrówki Avatar Autor
Moim zdaniem dobrym kandydatem na burmistrza Ornety będzie pan Jaroń. Człowiek pełen energii i dobrego serca zawsze gotowy pomóc potrzebującym. człowiek nie uwikłany w miejscowe układy. Zawsze niezależny i bezstronny. To bardzo pozytywna postać o idealistycznym podejściu do polityki. Takich ludzi nam trzeba by w Ornecie zaczęło się coś dziać. TO NAJLEPSZY WYBÓR. Co sądzicie?