04
So, Gru
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 17:04 #211

• Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar

Dżek napisał:

Bogdan Wiszowaty napisał: Szanowni Kontrkandydaci!

Apeluję do wszystkich zainteresowanych kandydowaniem na Burmistrza Ornety w wyborach samorządowych 2014 do złożenia osobistych deklaracji na tym forum do końca tego tygodnia.

Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości zasługują na poważne traktowanie.

Bardzo słuszny apel Panie BOGDANIE , ale chyba Pan sam w to nie wierzy że mieliby aż tyle odwagi !!!!!

W tym przypadku nie rozchodzi się o to czy ktoś ma lub nie ma tej odwagi........ale o to w jaki sposób podchodzi do powagi sprawy ubiegania się o poparcie społeczne w wyborach samorządowych 2014 na Burmistrza Ornety.

Jeżeli nie potrafi ktoś w tej chwili podjąć takiej decyzji to jaka może być jego przydatność do reprezentowania spraw mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości???

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 17:45 #212

• ?
  • ? Avatar Autor
Sprawa alkoholowa zamieciona po dywan, jednak kompromitacja miasta i orneckich nauczycieli jest ciągle aktualna. Czy potrzeba sądu żeby wiedzieć to ciągle widać w naszym miasteczku. Wystarczy przejść po mieście, bywać w niektórych lokalach (speluny) pojawiać się na imprezach dostępnych dla ogółu dożynki, festyny, bankiety okolicznościowe żeby zobaczyć jak Popiel wznosi toasty wodą mineralną a reszta tylko dotrzymuje kroku. Wstyd i rozpacz kto rządzi tym miastem. Nie ma co liczyć na to że oni się zmienią przecież po to idą do koryta żeby się napić i nażreć za darmo. To idzie z pokolenia na pokolenie. Klany rodzinne rządzą miastem obecnie PWiK staje się rodzinną firmą prezes Skrzyński, Bohdanowicze i Szczęch to jedna rodzina. Co dzieje się w TBS? To są orneckie sprawy którymi należy się zająć. Ale jak się na to wszystko patrzy to tylko pozostaje się napić. Na zdrowie Orneto!

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 17:49 #213

• ???
  • ??? Avatar Autor
Co się dziwić w Ornecie jak tak się dzieje w Polsce. Chyba trzeba to towarzystwo na Majdan pogonić? Warto zobaczyć to tutaj:

niezalezna.pl/52271-wodka-w-szkole-posla...ej-nic-nie-widzialam

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:08 #214

• różowa landrynka
  • różowa  landrynka Avatar Autor
Pan Burmistrz Popiel na oficjalnych bankietach wznosi toasty wodą mineralną dlatego też pewnie zamknął kawiarnię Gotycka ostatnią kawiarnię gdzie mogli iść zarówno ludzie starsi jak i młodsi w celach towarzyskich aby napić się kawy bo nie wszystkich stać na to aby iść śladami p.Burmistrza do hotelu pruskiego.Szanowny P.anie Burmistrzu w jakim celu została ona zamknięta na cztery spusty nawet nie ma gdzie się wysikać.Utworzone w pomieszczeniach kawiarni coś nie ma racji bytu gdyż nikogo nie interesuje co tam się znajduje i nikt tam nie chodzi .Proponuje utworzyć tam muzeum figur woskowych/radnych i burmistrza/ niech się ludzie na was wyżywają bo tak nie mają odwagi.

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:08 #215

• Dżek
  • Dżek Avatar Autor

? napisał: Sprawa alkoholowa zamieciona po dywan, jednak kompromitacja miasta i orneckich nauczycieli jest ciągle aktualna. Czy potrzeba sądu żeby wiedzieć to ciągle widać w naszym miasteczku. Wystarczy przejść po mieście, bywać w niektórych lokalach (speluny) pojawiać się na imprezach dostępnych dla ogółu dożynki, festyny, bankiety okolicznościowe żeby zobaczyć jak Popiel wznosi toasty wodą mineralną a reszta tylko dotrzymuje kroku. Wstyd i rozpacz kto rządzi tym miastem. Nie ma co liczyć na to że oni się zmienią przecież po to idą do koryta żeby się napić i nażreć za darmo. To idzie z pokolenia na pokolenie. Klany rodzinne rządzą miastem obecnie PWiK staje się rodzinną firmą prezes Skrzyński, Bohdanowicze i Szczęch to jedna rodzina. Co dzieje się w TBS? To są orneckie sprawy którymi należy się zająć. Ale jak się na to wszystko patrzy to tylko pozostaje się napić. Na zdrowie Orneto!

BRAWO!!!!!! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:22 #216

• różowa landrynka
  • różowa  landrynka Avatar Autor
Człowieku powinieneś książki pisać a nie takie głupoty że w Ornecie spadało bezrobocie jestem bez pracy i jakoś nie mam widoków że ją otrzymam mam ukończone szkoły i fakultety ale nie mam układów z władzami i muszę iść na garnuszek Opieki jak się zlitują to poratują lurką ale oni też nie są tacy skorzy, bo pani Dyrektor dzieli co łaska i według uznania ich też trzeba przetrzepać żeby w godzinach pracy nie biegały po sklepach ,fryzjerach/co widać po eleganckich fryzurach/ i nie załatwiały prywatnych spraw tylko zajęły się potrzebującymi pomocy.Chyba już pan burmistrz wypłaca 13 pensje.

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:24 #217

• Pokorny
  • Pokorny Avatar Autor
Jak długo można żyć w ze świadomością że się jest JUDASZEM !

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:45 #218

• Sprawa się rypła
  • Sprawa się rypła Avatar Autor

To śpiewałem ja – Jarząbek. napisał: Bezrobocie spadło przez ostatnie cztery lata o 60 %. Wpływy do budżetu miasta wzrosły o 34%. Ludziom zauważalnie żyję się lepiej niż za poprzednich kadencji. Nastroje społeczne są jak na ogólnoświatowy kryzys doskonałe. Czego wy chcecie więcej?

Skąd ta statystyka? Człowieku przejdź się do Urzędu Pracy i zapytaj ilu jest bezrobotnych. Ile jest ofert pracy? Komu żyje się lepiej? Tobie?

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 21:57 #219

• S.P
  • S.P Avatar Autor

Pokorny napisał: Jak długo można żyć w ze świadomością że się jest JUDASZEM !

Oczywiście że można... ! Judasz zawsze zostanie judaszem.

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 22:11 #220

• o rety
  • o rety Avatar Autor
Co za sztywniaki.Zero poczucia humoru,zmajomość polskiego kina również zero ehhhhhjjj

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 22:31 #221

• wujek dobra rada
  • wujek dobra rada Avatar Autor

Apeluję do wszystkich zainteresowanych kandydowaniem na Burmistrza Ornety w wyborach samorządowych 2014 do złożenia osobistych deklaracji na tym forum do końca tego tygodnia.

Panie Bogdanie
Spieszę poinformowac, że wybory nie zostały jeszcze ogłoszone, a jak bedą to zwycięzcą będzie nie ten, kto się pierwszy "samoogłosił", tylko ten (ta), który (a) dostanie najwięcej głosów, chociaż mogę się mylić. Jak to jest według Pana.

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 22:55 #222

• Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
Panie anonim.

Zasadniczo myli Pan sprawę.....ja się nie ogłosiłem.

Złożyłem otwarcie deklarację że biorę udział w wyborach samorządowych 2014 i będę kandydował na

Burmistrza Ornety.

Co do trybu przeprowadzania wyborów to zapewniam Pana anonima że znana mi jest ustawa.

Sprawą oczywistą też jest to że wybory wygra ta/ten kandydatka/kandydat który w wyniku tajnego głosowania

otrzyma największą ilość głosów.

Jak Pan anonim ma wątpliwości to proszę zapoznać się z ustawą.

A POKORY BRAK ! 2014/02/28 23:23 #223

• pokorny
  • pokorny Avatar Autor

wujek dobra rada napisał:

Panie Bogdanie
Spieszę poinformowac, że wybory nie zostały jeszcze ogłoszone, a jak bedą to zwycięzcą będzie nie ten, kto się pierwszy "samoogłosił", tylko ten (ta), który (a) dostanie najwięcej głosów, chociaż mogę się mylić. Jak to jest według Pana.

Ja uważam że Pan Wiszowaty określił swoje zamiary i bardzo dobrze ! A reszta mnie akurat nie interesuje.

A POKORY BRAK ! 2014/03/01 23:54 #224

• Ola
  • Ola Avatar Autor
Dowiedziałam się że możliwy jest start w wyborach aż sześciu kandydatów...Czy to możliwe?

A POKORY BRAK ! 2014/03/02 00:21 #225

• warmiak z wileńszczyzny
  • warmiak z wileńszczyzny Avatar Autor

Bogdan Wiszowaty napisał: Panie anonim.

Zasadniczo myli Pan sprawę.....ja się nie ogłosiłem.

Złożyłem otwarcie deklarację że biorę udział w wyborach samorządowych 2014 i będę kandydował na

Burmistrza Ornety.

Co do trybu przeprowadzania wyborów to zapewniam Pana anonima że znana mi jest ustawa.

Sprawą oczywistą też jest to że wybory wygra ta/ten kandydatka/kandydat który w wyniku tajnego głosowania

otrzyma największą ilość głosów.

Jak Pan anonim ma wątpliwości to proszę zapoznać się z ustawą.

Straszennie nudno.Wyborców to trza kupić jakoś a nie liczyć na to że głosować pujdo żeb tylko marudzić przestał
No Panie, weż że Pan co ciekawego wymyśl a nie tylko ,,szanowni mieszkańcy Ornety oraz okolicznych miejscowości''
Toż już i czytać nie chce sie
Jak ja by kandydował to wszyskim miejscowym karuzele zafundowałby albo kumpiak świniaczy za bezdurno
Żeb tylko za mną głosować poszliby.
I wiem że w tym tam internacie żeb on na suchy las poszed anonimowy nikt nie jest.
Ja tak z serdca dobrego radza bo może i co dobrego wymysliłby dla tej miasty naszej.
Co to z Warmiji całej najpiekniejsza i dla niej starania wszelkiego dołożyć warto.